Filtrs
Darba krēsls NoName
RASA krēslu audumi: King L 8510
Ergonomisks darba krēsls NoName ar sietveida atzveltniPastāvīgā kontakta permanentais mehānisms ar fiksāciju 4 pozīcijās Jostas atbalsta vietas regulēšanaAtzveltnei melns elastīgs, elpojošs siets Individāli regulējams atzveltnes atbalsta spiediensSēde polsterēta ar melnu audumu, nodilumizturība 100 000 cikli pēc Martindeila testaAugstumā regulējami roku balstiTrieciena apsorbējošs antišoka gāzes pacēlāja mehānismsMelna 5-staru riteņbāze ar pašbremzējošiem riteņiem D50mm piemēroti grīdām ar paklāju vai cieto grīdas segumuKrēsla nestspēja 120kgRažotāja garantija 5 gadi

333,35 €*
Darba krēsls Vanilla DKR15
Ergonomisks darba krēsls ar sietveida auduma atzveltni un galvas balstu Vanilla 15sinhronais mehānisms ar fiksāciju 4 pozīcijās jostas atbalsta vietas regulēšana atzveltnei elastīgs, elpojošs un dažādu krāsu siets individāli regulējams atzveltnes atbalsta spiediens sēdes dziļuma regulēšana sēde un galvas balsts polsterēts ar dažādu krāsu audumu, nodilumizturība 100 000 cikli pēc Martindeila testa augstumā regulējami roku balsti trieciena apsorbējošs antišoka gāzes pacēlāja mehānisms melna 5-staru riteņbāze ar pašbremzējošiem riteņiem D50mm Krēsla nestspēja 120kg Ražotāja garantija 5 gadi

483,00 €*
Gaber Dame krēsls
Gaber Dame ir kolekcija ar vienkāršām, klasiskām līnijām, padarot šo atzveltnes krēslu par ideālu interjera dizaina izvēli elegancei un komfortam. Plašais korpusa un rāmja apdares klāsts padara Gaber Dame par daudzpusīgu ievietojumu dažādos lietošanas apstākļos, neatkarīgi no tā, vai tas ir mājoklis vai uzņēmums. Stilīgs, bet tajā pašā laikā jautrs, Dame var atdzīvināt formālu iestatījumu, izmantojot savu krāsaino apvalku un rāmjus, ar papildu mīkstu sēdekļa spilvenu vai pilnībā polsterētu apvalku, kas padara to par lielisku pat ilgstošai sēdēšanai. Hi-tec Gaber ražošanas process ļauj atkārtoti aplūkot klasisko dizainu, pārveidojot visu telpu ar tā mūžīgo graciozitāti.

376,30 €*
Gaber Jubel 5R ofisa krēsls
Mūsu ilggadējā aizraušanās ar inovācijām liek mums izveidot Gaber Jubel: stabilu un stilīgu izvēli sanāksmju un konferenču vajadzībām, apmācību un lekciju telpām, ēdnīcām un uzgaidāmajām telpām vai biroja apmeklētāju sēdvietām, grozāmām vai dažādām sakraujamām un savienojamām versijām. . Unikālā aizmugures forma un tīrās dizaina līnijas izceļ Jubel ar savu komfortu, ļaujot tai kļūt par viesmīlības vai biroja iekārtu zvaigzni. Gaber Jubel ir pieejams mūsu pievilcīgajā apvalku krāsu klāstā, un to var uzlabot ar polsterētu sēdekļu polsterējumu vai ar pilnībā izšūtu un polsterētu apvalku.

257,73 €*
Gaber Kanvas F5R
Kanvas ir mūsdienīga, viegla krēslu kolekcija. Tās gludais, slaidais dizains un spīdīgā apdare ir iedvesmota no neoklasicisma skulptūru skaistuma. Izstrādāts ar skaistu, veidotu muguru, Kanvas ir viegli kontrolēts loks, kas kustas līdzi lietotāja ķermeņa svaram, lai nodrošinātu komfortu pat ilgstoši. Kanvas kompaktie izmēri padara to ideāli piemērotu liela blīvuma lietojumiem, piemēram, apmācībām un konferencēm, auditorijām, izglītībai un veselības aprūpei. Tās svaigais, mūsdienīgais profils ir pievilcīgs arī mazumtirdzniecības vidē, kafejnīcās un atpūtas telpās. Priekšpuse un pilna polsterējums ar neskaitāmām kombinācijām un minimālu biezumu papildina kolekciju.

302,50 €*
Rexsitt YOUNIQUE MID darba krēsls pelēks rāmis
Younique sieta krāsa: Grey K29
YOUNIQUE krēslu klāsta pamatā ir lieliskā inovatīvā ideja par savienotu sēdi ar atzveltni vienotā monosēdeklī ar Synchron mehānismu. Pateicoties progresīvai tehnoloģijai, Rexsitt izdevās izstrādāt tik izsmalcinātu elastīgu sēdekļa sistēmu ar sieta polsterējumu, kas tagad ir aizsargāta ar pasaules patentu. Sēdekļa konstruktīvie elementi darbojas kopā ar elastīgajiem polsterējuma materiāliem kā neredzams kopējs balsts, nodrošinot nepārtrauktu atbalstu un dinamisku komfortu. Sēdekļa un atzveltnes sagāzumu leņķi atbilst visām mūsdienu ergonomikas prasībām.

757,00 €*
Sitland Soul Air biroja krēsls
Unikālais Sitland Soul Sitland Soul ir krēsls ar atšķirīgu, mūsdienīgu dizainu, padarot to ideāli piemērotu sanāksmju telpām vai operatīvām darbstacijām ar nevainojamu stilu. Monobloka rāmis no augstas pretestības poliamīda, ar vai bez iebūvētiem roku balstiem, ir aprīkots ar pašregulējošu šūpošanās mehānismu drošam ilgstošam komfortam. Struktūru var pielāgot melnā vai gaiši pelēkā krāsā. Sitland Soul Air versijai ir elpojošs siets.

609,00 €*
Sitland Soul Techno biroja krēsls
Unikālais Sitland Soul Sitland Soul ir krēsls ar atšķirīgu, mūsdienīgu dizainu, padarot to ideāli piemērotu sanāksmju telpām vai operatīvām darbstacijām ar nevainojamu stilu. Monobloka rāmis no augstas pretestības poliamīda, ar vai bez iebūvētiem roku balstiem, ir aprīkots ar pašregulējošu šūpošanās mehānismu drošam ilgstošam komfortam. Struktūru var pielāgot melnā vai gaiši pelēkā krāsā. Sitland Soul Air versijai ir elpojošs siets.

755,00 €*