Kā pareizi izvēlēties mēbeles bērniem?

Kā izvēlēties mēbeles bērniem?

Katrs ir saskāries ar būtisku jautājumu - kādas mēbeles izvēlēties bērnam? Kāpēc ir svarīgi izvēlēties krēslu un galdu, ņemot vērā bērna auguma izmaiņas un kas jāzina par ražotāju - mēs jums pastāstīsim, kā pareizi izvēlēties mēbeles bērnistabai.

Bērna neatkarības mācīšana jau no mazotnes ir būtiska viņa pārliecībai un panākumiem pieaugušo dzīvē. Tāpēc vēlamies iepazīstināt ar Montesori mēbeļu jēdzienu, daudzi vecāki uzskata, ka šīs mācības var iekļaut tikai klasē, bet jūs būsiet pārsteigti, atklājot, ka varat šīs bērna audzināšanas idejas izmantot arī savās mājās. Montessori mēbeles ir iedvesmojušās no Dr. Marijas Montesori mācībām. Šīs bērnu mēbeles ir atbilstošas bērna augšanai, kas ir izstrādātas, lai veicinātu jūsu bērna pašpaļāvību - ietverot tādus lietas kā galdi un krēsli, plaukti un piederumi.

Montessori mēbeles nav saistītas tikai ar to, cik augsts vai garšs ir izstrādājums. Iekļaujot Montessori izglītības struktūru savā mājas dzīvē, jūs vēlaties nodrošināt, ka jūsu bērns gūs emocionālu, kognitīvu un sociālu labumu, mācoties izmantot mēbeles.

From small to large to years later

Kas ir Montessori mēbeles?

Lai saprastu Montessori mēbeles, vispirms ir jāsaprot, kas īsti ir “Montessori”. Montesori mācības ir vērstas uz jūsu bērna īpašo vajadzību apmierināšanu un atbalstot viņa spēju pašmotivēt un pielāgoties savai videi savā tempā. Liela daļa šīs programmas izpaužas izglītības iestādēs. Jau vairāk nekā gadsimtu Montesori izglītība tiek praktizēta skolās visā pasaulē, iedvesmojoties no itāļu ārstes Dr. Marijas Montesori sasniegumiem.

  • Kognitīvā darbība un spējas
  • Emocionālais līdzsvars un pašregulācija
  • Sociālā pārliecība un labklājība
  • Fiziskā veselība

Bērna mācību mērķis ir audzināt bērna autonomiju un mudināt viņus kļūt par līderi, kad viņi kļūst nobrieduši. Bet kā tas viss sākās, un kāds tam sakars ar mēbelēm?

Seat height adjustment: stepless

Montessori izglītības un mēbeļu vēsture

Kā minēts iepriekš, Montessori metodi izveidoja ārste Marija Montesori. Dr. Montesori sāka savu darbu Sanlorenco, Romā, 1906. gadā un atvēra savu iestādi Casa Dei Bambini (tulkojumā - Bērnu māja). Mērķis bija nodrošināt apgabala bērniem tādu izglītību, kas pēc kvalitātes ir līdzvērtīga tiem, kas dzīvo ar lielākām privilēģijām. Šī iespēja tika paplašināta pat tiem bērniem, kuri uzskatīja, ka viņi nevar mācīties. Ar šo vīziju tika izveidota Montessori izglītība un mēbeles. Bērniem, kuri cīnījās ar mācīšanās, sociālajiem un pašdisciplinārajiem izaicinājumiem, tika mācīti:

  • Gatavojiet paši sev maltītes (Montesori virtuves vides parādīšanās)
  • Sakārtojiet dzīves un rotaļu telpu (Montesori mājas ģenēze)
  • Piedalīties praktiskās izglītības programmās un aktivitātēs (Montesori klases sākums)
Montessori mēbeļu vēsture

Montessori filozofijas popularitāte

Drīz pēc tam, kad bērni sāka programmu, Dr Montessori pamanīja būtiskas izmaiņas viņu uzvedībā. Bērni bija iesaistīti mācībās tādos līmeņos, kādus neviens nebija iedomājies, ka viņi varētu sasniegt. Viņi spēja kontrolēt un pārvaldīt savas emocijas tiktāl, ka kļuva mierīgāki, ilgstoši saglabāja koncentrēšanos un izrādīja patiesas rūpes viens par otru un apkārtējo vidi. Kopš tā laika šis izglītības stils ir kļuvis populārs visā pasaulē. Vecāki tiek mudināti iekļaut šo praksi savā ikdienas dzīvē, lai gūtu tādus pašus labumus, kādus ieguva bērni 1906. gadā kopā ar Dr. Mariju Montesori. Paturot to prātā, ir viegli saprast, ka Montessori mēbeles ir mēbeles un citi bērnu izmēriem atbilstoši piederumi, kas paredzēti bērniem, lai veicinātu pašpaļāvību un eksperimentēšanu Jūsu mājās saskaņā ar Montesori filozofiju. Daudzas ģimenes izmanto Montessori galdus un krēslus atšķiršanas nolūkos. “Montessori atšķiršana no krūtīm” ir kā process, kas palīdz mazulim pāriet no šķidras uz cietu pārtiku - šim nolūkam galds ir būtisks audzināšanas elements, jo tas nodrošina jūsu mazulim noteiktu vietu, kur viņš spēlējas vai mācās, Montessori galds mudina jūsu bērnu apgūt neatkarību, patstāvību un pārliecību, jo pats saviem spēkiem var apsēsties pie sava galda.

Healthy sitting needs exercise

Moll krēsli un galdi

Moll krēslu un galdu sērijas lieliski nodrošina Montessori filozofiju dzīvē, ļaujot jūsu bērnam augt patstāvīgam, drošam un pārliecinošam par sevi. Moll krēslu un galdu maināmie augstumi ļauj tos izmantot bērniem no 4 gadu vecuma līdz pat augstskolas beigšanai. Moll ir vācu kompānija ar senām tradīcijām, tā dibināta 1924.gadā - mēbeļu funkcionalitāte un kvalitāte ir ražotāja moto no pašiem pirmsākumiem. Moll ievēro visas būtiskas lietas - materiāli, krāsas, furnitūra, viss atbilst augstākajiem drošibas standartiem. Moll bērnu mēbeles nodrošina izcilu ergonomisko piemērotību bērna augumam. Pētījumi ir parādījuši pārsteidzošus skaitļus, kas liecina, ka aptuveni 50% bērnu vecumā no 11 līdz 14 gadiem cieš no stājas traucējumiem. Katram trešajam bērnam sākumskolā ir muguras sāpes, un 55% sākumskolas skolēnu ir problēmas ar koncentrēšanos. Lai to novērstu, ir nepieciešama ergonomiska mācību zona. Lai bērns varētu sēdēt ar pareizu stāju, vienlaikus atpūšoties, ir jānodrošina tādas funkcijas kā sēdekļa un atzveltnes augstuma un dziļuma regulēšana, kas ir iebūvēta Moll MAXIMO krēslā. Moll MAXIMO spilvenu polsterējuma pārvalkus var mazgāt veļasmašīnā 40°C temperatūrā un vajadzības gadījumā jebkurā laikā nomainīt. Pārsegu nomaiņai nav nepieciešami instrumenti; vienkārši atsprādzējiet polsterējumu, novelciet audumu un nostipriniet pēc mazgāšanas.

moll quality promise

Perfektums katrā detaļā

Moll bērnu galdu un krēslu ražotāji ir padomājuši par vissīkākajām detaļām. Radošuma veicināšana ir būtiska bērnu audzināšanas sastāvdaļa - Moll galda virsmas ir viegli tīrāmas ar udeni, tādejādi brīvi ļaujot bērnam izmantot gan ūdens krāsas, gan plastilīnu, nebaidoties, ka tiks sabojāta galda virsma. Visu mēbeļu ārējām daļām ir noapaļoti stūri un malas, tādejādi pasargājot bērnu no traumatisma. Visi izmantotie materiāli un krāsas ir antialerģiski un atbilst augstākajiem vides tīrības prasībām. Galdos ir paredzētas speciālas vietas drošai kabeļu izvietošanai - visi vadi tiek paslēpti. Lielās integrētās atvilknes galda virsmā paredz vietu visdažādāko sīko priekšmetu glabāšanai, palīdzot nodrošināt tīru un sakartotu darba vidi, kas ir būtisks Montesori filozofijas elements!

Multi-zone seat pad


moll Easy bērnu galds
viegli: mācīšanās pie sava galda var būt tik vienkārša un izsmalcināta. Easy ir tik vienkārši, kā tas ir lasāms. Nav nekā lieka. Tikai atbilstošas funkcijas koncentrētai mācībām un darbam. Kolekcijā ir bērnu rakstāmgalds ar regulējamu augstumu ‘Sprinter’. Ķirsītis uz kūkas: Mobilight Tāpat kā visās moll kolekcijās, arī universālie papildinājumi papildina produktu klāstu – pēc iespējas plašākām individuālām iekārtošanas iespējām.

560,50 €*
Moll JOKER bērnu galds
JOKER galda sistēma ir Moll trumpis. Tas ir valdzinošs ar savu fokusēšanos uz klasiskām moll detaļām, taču tajā nav kompromisu dizaina, kvalitātes un funkcionalitātes ziņā. Mīlestība pret detaļām, izstrādājuma kvalitāti un izgatavošanas meistarība ir redzama no pirmā acu uzmetiena. Koncentrējoties uz to, kas ir svarīgi, neskopojoties ar ergonomiku, tas piedāvā visu, kas ir vajadzīgs bērna rakstāmgaldam, un tas pat augs kopā ar bērnu.Augstuma regulēšana, darbvirsmas noliekšana, atšķirīga pamata krāsa un dažādas krāsu detaļas var palīdzēt bērnam izveidot personalizētu, ērtu un ergonomisku darba vidi.  GIANT DRAWER atvilktne nodrošina papildus uzglabāšanas vietu.  Moll PRO mobilā lāde būs labs papildinājums, ja nepieciešama papildu uzglabāšanas vieta vai aprīkota ar sēdes polsteri kā papildus sēdvieta pie galda. 

639,00 €*
Moll MAXIMO bērnu krēsls, pelēks rāmis
Vislabāk pārdotais  krēsls bērniem MAXIMO. Moll krēsls MAXIMO aug  kopā ar bērnu. Piedāvātas trīs pozīcijas, lai to pielāgotu individuālajam augumam un proporcijām. Tātad bērni ne tikai ērti sēž, bet tiek izpildīti arī visi ergonomikas kritēriji. Krēsls novērš muguras sāpju rašanos un veicina veselīgu sēdēšanu.Polsteri, amortizējošā sēde un kustīgā atzveltne pastiprina efektu un motivē mainīt sēdēšanas stāvokli, liedzot sēdēt nekustīgi.

Varianti no 546,00 €*
573,00 €*