moll Champion bērnu rakstāmgalds 

vairāk nekā tikai rakstāmgalds - īsts čempions

Bērnu rakstāmgalds nav tikai mēbele. Bērna galds ir vieta, kur viņi pilda mājasdarbus un gatavojas eksāmeniem. Tā ir vieta, kur viņi gatavojas savai nākotnei un kur viņiem būs jājūtas ērti. Moll Champion var palīdzēt ar komforta faktoru.

Champion rakstāmgalda kvalitāte, dizains un funkcionalitāte ir noteikusi jaunus standartus, apvienojot ergonomiku un drošību ar modernu dizainu. Tāpēc Moll rakstāmgalds Champion ir ieguvis starptautisko Red Dot Award 2018 balvu un prestižo German Design Award 2018 balvu. 

Pateicoties integrētajai kabeļa vilkšanas augstuma regulēšanai, pat bērni to varēs regulēt paši. Noapaļotais darbvirsmas stūris nodrošina papildu drošību un ietver astoņas akcentējošas krāsas, lai bērni pievienotu rakstāmgaldam savu personīgo pieskārienu.

Champion rakstāmgaldu var papildināt arī ar atbilstošiem uzglabāšanas konteineriem, lai pabeigtu mācību telpu. Cubic mobilo pjedestālu var izmantot, lai uzglabātu bērna darbus, savukārt Cubicmax, kas ir lielākais modelis, ir plaukti bērniem un jauniešiem, kur uzglabāt savas mapes.