Aktīvais darba krēsls SKATE

726,00 €*

Produkta numurs: 10000
Produkta informācija "Aktīvais darba krēsls SKATE"
SKATE - aktīvais krēsls ar attieksmi
Skate projekts ir ON kolekcijas evolūcija, novatoriskais krēsls ar sēdeklī integrētu šūpošanās sistēmu, kas nodrošina līdzsvaru tiem, kas to izmanto.
Krēsla atzveltni ir izstrādājuši Bertolini - Ferrarese un Scagnellato, kuri iedvesmojušies no skrituļdēļa kustības.
Ar Skate dizaineri vēlējās piešķirt formu krēslam, kas pielāgojas ķermeņa kustībām, aktīvam un dinamiskam ar augstu funkcionālo veiktspēju.
Mājas kā birojā
Skate ir lieliski piemērota birojam, kā arī mājas birojam, pateicoties tā minimālajam dizainam.
Sēdekļa un atzveltnes personalizēšanai (siets vai audums) ir pieejams plašs audumu un krāsu klāsts.
Ir iespējams izvēlēties starp dažādiem ieroču veidiem: fiksēti un regulējami augstumā vai pielāgojami 3D, lai nodrošinātu vislabāko komfortu.
Vienkārši un intuitīvi
Skate tika veidota tā, lai tā būtu vienkārša un intuitīva.
Augstuma regulēšana tiek aktivizēta, jebkurā vietā nospiežot patentēto disku zem sēdekļa, kas uzlabo lietotāja pieredzi un ievieš jaunu regulēšanas metodi. Jostas atbalstu var arī pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām, ērti pārvietojot to sēžot.
DAT® dinamiskā adaptīvā tehnoloģija: labsajūta pie 360°
Slidas veicina fizisko labsajūtu bez piepūles un jebkurā laikā. Skate ir paredzēta, lai stimulētu kustību pat sēžot, un tā ir aprīkota ar oriģinālu Sitland patentētu svārstību sistēmu: DAT®.
DAT® Dynamic Adaptive Technology sistēma ļauj sēdeklim un atzveltnei brīvi svārstīties, sekojot ķermeņa dinamikai, vienmēr saglabājot atbilstošu stāju.
Skate atzveltnes kustību iedvesmo skeitborda kravas automašīna, T veida daļa, kas savieno riteņus ar dēli un ļauj tam pielāgoties slidotāja kustībām.
Tāpat kā slidotājam, arī Skate lietotājam nav nepieciešamas sviras un kloķi, lai pielāgotu šūpoles, bet viss notiek saskaņā ar viņu kustībām un atbilstoši ķermeņa svaram.