moll bērnu mēbeles

aug ar katru izaicinājumu

Mājas un ofisa mēbeles

Jaunā 2022 gada kolekcija

Jaunā biroja darbstacija

2022 gada jaunums

RASA Office furniture

2022 gada piedāvājums

Sitland CLASSIC

Eleganta klasika, lakonisks dizains ar daudzām funkcionālām iespējām. Polsterējums ar elegantām horizontālām dekoratīvām šuvēm. Krēsli piemēroti gan vadītājiem, gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem, gan sanāksmju telpām.

Rexsitt Younique Syncro darba krēsls

Krēsla konstrukcijā ir Izmantota unikāla monokoka konstrukcija,  savienota  ar šarnīra palīdzību, kas ļauj pagriezt atzveltni un sēdekli, izmantojot Synchro sistēmu, nofiksē krēslu jums vajadzīgajā pozīcijā.

YOUNIQUE® īpašais patentētais SYNCHRO mehānisms nodrošina vienmērīgu kustību, ko var fiksēt 5 pozīcijās, 4 atpakaļ un 1 uz priekšu; atzveltnes slīpums sākas ar 4° negatīvā (kas nodrošina pareizu mugurkaula atbalstu, strādājot pie datora) līdz atzveltnes slīpumam 27° atpakaļ.

Izmantojot labo pogu ar vienkāršu pagriešanu 3 soļos, jūs varat ātri noregulēt atzveltnes vilces atsperi, kuru var kalibrēt atbilstoši svaram līdz 130 kg. Skatit vairāk.


Gudrās mājas un birojs

Mēs piedāvājam jaunākās paaudzes mēbeles, kuras izceļas ar perfektu ergonomiku un stilīgu dizainu. 

Rexitt krēsls ieguvis Dizaina balvu 2019.gadā.

Darba krēsls Aira
Ergonomisks darba krēsls ar sietveida audumu AIRAPastāvīgā kontakta permanentais mehānisms ar fiksāciju 4 pozīcijās Jostas atbalsta vietas regulēšanaAtzveltnei melns elastīgs, elpojošs siets Individāli regulējams atzveltnes atbalsta spiediensSēde polsterēta ar melnu audumu, nodilumizturība 100 000 cikli pēc Martindeila testaAugstumā regulējami roku balstiTrieciena apsorbējošs antišoka gāzes pacēlāja mehānismsMelna 5-staru riteņbāze ar pašbremzējošiem riteņiem D50mm piemēroti grīdām ar paklāju vai cieto grīdas segumuKrēsla nestspēja 120kgRažotāja garantija 5 gadi

310,00 €*
Moll CHAMPION bērnu galds FRONT UP
Kad bērns pirmo reizi sāk iet uz skolu, tam nepieciešamas tikai dažas papīra lapas. Vēlāk viņam būs vajadzīgas vairākas grāmatas. Un vēlāk, dators. Tāpēc ir brīnišķīgi, ja galdu var elastīgi un pēc vajadzības palielināt. Kā arī šodien nevienam nav zināms, kas viņa bērnam būs vajadzīgs rīt. Tāpēc, Moll piedāvā 5 gadu pieejamības garantiju papildaprīkojumam.Galda augstums un regulējama galda virsma nodrošina veselīgu stāju un veicina labus mācību paradumus. Jojo tipa pacēlājmehānisms ļauj bērnam viegli pacelt vai nolaist rakstāmgalda augstumu. Galda virsmu iespējams pacelt līdz 20 ° leņķī ar bērniem draudzīgu auklu sistēmu, kas ļauj jūsu bērnam novietot darba virsmu ideālā leņķī lasīšanai, rakstīšanai vai radošam darbam. Šis individualizētais ergonomiskais komforts samazina jūsu bērna mugurkaula, kakla un acu slodzi.CHAMPION FRONT UP: slīpuma regulēšana visā rakstāmgalda platumā.120 × 72 cm, ar 120 × 52 cm virsma ar regulējamu slīpumu

1 317,00 €*
Rexsitt YOUNIQUE galda krēsls ar pelēku rāmi
Rexsitt Younique krēslu sērijas pamatā ir lieliskā ideja par viengabala sēdekļa apvalku ar Synchron regulēšanas mehānismu. Pateicoties progresīvai tehnoloģijai, Rexsitt izdevās izstrādāt un izstrādāt tik izsmalcinātu elastīgu sistēmu ar sieta vai auduma ievietojumu, kas tagad ir aizsargāta ar pasaules patentu. Cietie elementi darbojas kopā ar elastīgajiem polsterējuma materiāliem kā neredzams balsts, nodrošinot nepārtrauktu labsajūtu un dinamisku komfortu. Sēdekļa un atzveltnes atvērtie leņķi atbilst mūsdienu ergonomikas prasībām. Krēsla izcilā ergonomika ļauj justies ērti visas darba dienas garumā. Rexsitt YOUNIQUE Syncro darba krēsls ir ieguvis starptautisku dizaina balu 2019.gadā.

799,00 €*

Labākais bērniem no Moll